Vés al contingut (premeu Retorn)

Junta d'Escola (JE)

Descripció

La Junta, que presideix el director o directora, és l’òrgan de govern del centre docent. La Junta vetlla perquè el centre docent compleixi adequadament totes les funcions que li atribueixen la normativa vigent, els Estatuts de la UPC i el reglament d’organització i funcionament de l'Escola.


Composició de l'òrgan de govern

Estudiants de Grau i Màster (EGM)

  1. OLIVEIRA MARTINS, Leonardo (mn - Delegat o delegada de la DABL)
  2. ANDREOLI, Leonardo
  3. CIUTAT CAMPS, Àngela
  4. COLOMINAS RUÍZ, Manel
  5. ROJAS LLAURADÓ, Joel
  6. VIÑAS CORELLA, Jan

Personal d'Administració i Serveis (PAS)

  1. CALERO GALOVART, Montserrat (mn - Cap UTG)
  2. BENÍTEZ JUAN, Beatriz
  3. MARTÍNEZ SANJUAN, José Manuel

Personal Docent i Investigador doctor amb vinculació permanent (PDI-A)

    1. CERVELLÓ PASTOR, Cristina (mn - Directora) (presidenta)
    2. AGUSTI TORRA, Anna (mn - Secretària Acadèmica) (secretària)
    3. BERENGUER SAU, Jordi (mn - Sotsdirector de Relacions Externes i Institucionals)
    4. GARCIA VILLEGAS, Eduard (mn - Sotsdirector de Promoció d'Estudis i Nou Estudiantat
    5. GELONCH BOSCH, Antonio José (mn - Sotsdirector de Laboratoris, TIC, Infraestructures i Qualitat)
    6. MELLIBOVSKY ELSTEIN, Fernando Pablo (mn - Subdirector d'Organització i Planificació i Representant divisió aeroespacial)
    7. MESEGUER PALLARES, Roque (mn - Sotsdirector Cap d'Estudis de Graus)
    8. RINCON RIVERA, David (mn - Sotsdirector Cap d'Estudis de Màsters i Relacions Internacionals i coordinador del MATT)
    9. GÓMEZ MONTENEGRO, Carles (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria Telemàtica)
    10. HERNÁNDEZ MARCO, Jordi (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació)
    11. ROJAS GREGORIO, Jose Ignacio (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria de Sistemes Aeroespacials)
    12. GONZÁLEZ CINCA, Ricard (mn - Coordinador del MAST)
    13. SERRANO FINETTI, Roberto Ernesto (mn - Coordinador del MASTEAM)
    14. VALERO GARCÍA, Miguel (mn - Coordinador del MED i Representant AC)
    15. VILLARDI DE MONTLAUR, Adeline de (mn - Coordinadora de la intensificació en aeronavegació del MUEA)
    16. CAÑABATE CARMONA, Antonio (mn - representant OE)
    17. CASALS IBAÑEZ, Lluís (mn - Representant ENTEL)
    18. CASANELLA ALONSO, Ramon (mn - Representant EEL)
    19. GILABERT PINAL, Pere Lluis (mn - Representant TSC)
    20. HERRANZ SOTOCA, Javier (mn - Representant MAT)
    21. PINO GONZÁLEZ, David (mn - Representant FIS)
    22. ALONSO ZÁRATE, Luis Gonzaga
    23. ALVAREZ LACALLE, Enrique
    24. ARIAS CALDERÓN, Santiago
    25. BARRIERE FIGUEROA, Eulalia
    26. BOZA ROCHO, Santiago
    27. COLLADO GÓMEZ, Juan Carlos
    28. DOMINGO ALADRÉN, Maria del Carmen
    29. ESPONA DONÉS, Margarida
    30. FERNANDEZ ALARCON, Vicenç
    31. GARCÍA VIZCAINO, David
    32. GASULLA FORNER, Manel
    33. LOPEZ AGUILERA, María Elena
    34. REBASSA MANSERGAS, Alberto
    35. RIBAS PRATS, Francesca
    36. SALAMI SAN JUAN, Esther
    37. SPADARO, Salvatore
    38. TORRES GIL, Santiago
    39. YUFERA GOMEZ, José Manuel
    40. ZOLA, Enrica Valeria

        Personal Docent i Investigador no inclòs a l'apartat anterior (PDI-B)

        1. LOPEZ BERBEL, Francisco (mn - representant EGE)
        2. CAMISASSA, Maria Eugènia
        3. RADDI, Roberto
        4. RODRÍGUEZ DEL RÍO, Oscar
        5. TRAPOTE BARREIRA, César

        Llistat de sessions

          Títol   Data de la sessió   Lloc de la convocatòria   Hora d'inici   Estat
          Junta d'Escola JE24-02 - Sessió extraordinària   24/04/2024   Reunió mixta (sala d'actes d'EETAC i via meet)   11:00   Convocada
          Junta d'Escola JE24-01 - Sessió ordinària   30/01/2024   Reunió mixta (sala d'actes de l'EETAC i via meet)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE23-03 - Sessió ordinària   20/12/2023   Reunió mixta (sala d'actes de l'EETAC i via meet)   09:00   Tancada
          Junta d'Escola JE23-02 - Sessió ordinària   12/07/2023   Reunió mixta (sala d'actes de l'EETAC i via meet)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE23-01 - Sessió ordinària   03/03/2023   Reunió mixta (sala d'actes EETAC i via meet)   12:00   Tancada
          Junta d'Escola JE22-03 - Sessió ordinària   10/11/2022   Reunió mixta (sala d'actes de l'EETAC i via meet)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE22-02 - Sessió ordinària   19/07/2022   Reunió mixta (sala d'actes de l'EETAC i via meet)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE22-01 - Sessió ordinària   24/02/2022   Reunió mixta (sala d'actes de l'EETAC i via meet)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE21-03 - Sessió ordinària   15/12/2021   Reunió mixta (sala d'actes de l'EETAC)   11:00   Tancada
          Junta d'Escola JE21-02 - Sessió ordinària   28/06/2021   Reunió a distància   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE21-01 - Sessió extraordinària   07/01/2021   Reunió a distància (síncrona)   11:00   Tancada
          Junta d'Escola JE20-05 - Sessió extraordinària   18/12/2020   Reunió a distància (asíncrona)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE20-04 - Sessió ordinària   04/11/2020   Reunió a distància   11:00   Tancada
          Junta d'Escola JE20-03 - Sessió ordinària   29/07/2020   Reunió a distància   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE20-02 - Sessió ordinària   27/05/2020   Reunió a distància   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE20-01 - Sessió extraordinària   23/01/2020   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   11:00   Tancada
          Junta d'Escola JE19-03 - Sessió ordinària   12/12/2019   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   10:30   Tancada
          Junta d'Escola JE19-02 - Sessió ordinària   24/07/2019   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE19-01 - Sessió ordinària   08/05/2019   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE18-02 - Sessió ordinària   17/12/2018   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE18-01 - Sessió ordinària   31/05/2018   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE17-04 - Sessió ordinària   13/12/2017   Sala de Graus de l'ESAB   11:30   Tancada
          Junta d'Escola JE17-03 - Sessió ordinària   11/10/2017   D7-004G   11:00   Tancada
          Junta d'Escola JE17-02 - Sessió ordinària   19/07/2017   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   11:00   Tancada
          Junta d'Escola JE17-01 - Sessió ordinària   17/03/2017   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE16-05 - Sessió ordinària   18/11/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   10:00   Tancada
          Junta d'Escola JE16-04 - Sessió ordinària   21/07/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   11:00   Tancada
          Junta d'Escola JE16-03 - Sessió extraordinària   25/05/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   13:00   Tancada
          Junta d'Escola JE16-02 - Sessió extraordinària   30/03/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   12:00   Tancada
          Junta d'Escola JE16-01 - Sessió ordinària   16/03/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   12:00   Tancada