Vés al contingut (premeu Retorn)

Junta d'Escola (JE)

Descripció

La Junta, que presideix el director o directora, és l’òrgan de govern del centre docent. La Junta vetlla perquè el centre docent compleixi adequadament totes les funcions que li atribueixen la normativa vigent, els Estatuts de la UPC i el reglament d’organització i funcionament de l'Escola.


Composició de l'òrgan de govern

Estudiants de Grau i Màster (EGM)

  1. ARINA MARCOS, Mikel
  2. AVILÉS FERNÁNDEZ, Daniel
  3. MARTÍNEZ JIMÉNEZ, Juan
  4. MIGUEL ICARAN, Maria
  5. PADILLA ROMERO, Sara Stephannie
  6. RODRÍGUEZ FAGÚNDEZ, Elisabeth
  7. VALLE GONZÁLEZ, Alejandro

Personal d'Administració i Serveis (PAS)

  1. CALERO GALOVART, Montserrat (mn - Cap UTG)
  2. MILLAN FERNANDEZ, Juan Antonio
  3. ROMANI HERRERA, María del Mar

Personal Docent i Investigador doctor amb vinculació permanent (PDI-A)

  1. AGUADO CHAO, Juan Carlos (mn - Subdirector Cap d'Estudis)
  2. AGUSTI TORRA, Anna (mn - Secretària Acadèmica) (secretària)
  3. ALONSO ZÁRATE, Luis (mn - Director) (president)
  4. BALL, Simeon Michael (mn - Representant MAT)
  5. CASANELLA ALONSO, Ramon (mn - Representant EEL)
  6. COLLADO GÓMEZ, Carlos (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació)
  7. GARCÍA VIZCAÍNO, David (mn - Subdirector de Promoció d'Estudis i Nou Estudiantat)
  8. GÓMEZ MONTENEGRO, Carles (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria Telemàtica)
  9. GONZÁLEZ CINCA, Rircard (mn - Coordinador del Master's degree in Aerospace Science and Technology (MAST))
  10. MELLIBOVSKY ELSTEIN, Fernando Pablo (mn - Subdirector d'Organització i Planificació)
  11. PRATS MENÉNDEZ, Xavier (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria de Sistemes Aeroespacials)
  12. RIBAS PRATS, Francesca  (mn - Representant FIS)
  13. RINCON RIVERA, David (mn - Subdirector Cap d'Estudis de Màsters i responsable de Qualitat)
  14. ROBERT SANXIS, Francesc J.  (mn - Subdirector de Laboratoris i Infraestructures)
  15. RODRÍGUEZ GÓMEZ, Alejandro (mn - Representant TSC)
  16. VALERO GARCÍA, Miguel (mn - Representant AC)
  17. VIDAL FERRÉ, Rafael (mn - Representant ENTEL)
  18. ZOLA, Enrica (mn - Subdirectora de Relacions Externes i Recerca)
  19. ALCOBER SEGURA, Jesús Ángel
  20. ALVAREZ LACALLE, Enrique
  21. FERNANDEZ ALARCON, Vicenç
  22. GASULLA FORNER, Manel
  23. GELONCH BOSCH, Antonio José
  24. GONZALEZ ARBESU, José Maria
  25. HERRANZ SOTOCA, Javier
  26. LOPEZ AGUILERA, María Elena
  27. MESEGUER PALLARES, Roque
  28. PINO GONZÁLEZ, David
  29. QUILEZ FIGUEROLA, Marcos
  30. TORRES GIL, Santiago
  31. YUFERA GOMEZ, José Manuel

Personal Docent i Investigador no inclòs a l'apartat anterior (PDI-B)

  1. LOPEZ BERBEL, Francisco (mn - representant EGE)
  2. RUBIO LÓPEZ, Joana (mn - representant OE)
  3. CASALS IBAÑEZ, Lluís
  4. OLLER ARCAS, Antonio
  5. REBASSA MANSERGAS, Alberto

Llistat de sessions

  Títol   Data de la sessió   Lloc de la convocatòria   Hora d'inici   Estat
  Junta d'Escola JE20-01 - Sessió extraordinària   23/01/2020   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   11:00   Convocada
  Junta d'Escola JE19-03 - Sessió ordinària   12/12/2019   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   10:30   Tancada
  Junta d'Escola JE19-02 - Sessió ordinària   24/07/2019   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
  Junta d'Escola JE19-01 - Sessió ordinària   08/05/2019   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
  Junta d'Escola JE18-02 - Sessió ordinària   17/12/2018   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
  Junta d'Escola JE18-01 - Sessió ordinària   31/05/2018   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
  Junta d'Escola JE17-04 - Sessió ordinària   13/12/2017   Sala de Graus de l'ESAB   11:30   Tancada
  Junta d'Escola JE17-03 - Sessió ordinària   11/10/2017   D7-004G   11:00   Tancada
  Junta d'Escola JE17-02 - Sessió ordinària   19/07/2017   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   11:00   Tancada
  Junta d'Escola JE17-01 - Sessió ordinària   17/03/2017   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   10:00   Tancada
  Junta d'Escola JE16-05 - Sessió ordinària   18/11/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   10:00   Tancada
  Junta d'Escola JE16-04 - Sessió ordinària   21/07/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   11:00   Tancada
  Junta d'Escola JE16-03 - Sessió extraordinària   25/05/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   13:00   Tancada
  Junta d'Escola JE16-02 - Sessió extraordinària   30/03/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   12:00   Tancada
  Junta d'Escola JE16-01 - Sessió ordinària   16/03/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   12:00   Tancada