Vés al contingut (premeu Retorn)

Junta d'Escola (JE)

Descripció

La Junta, que presideix el director o directora, és l’òrgan de govern del centre docent. La Junta vetlla perquè el centre docent compleixi adequadament totes les funcions que li atribueixen la normativa vigent, els Estatuts de la UPC i el reglament d’organització i funcionament de l'Escola.


Composició de l'òrgan de govern

Estudiants de Grau i Màster (EGM)

  1. ARINA MARCOS, Mikel
  2. AVILÉS FERNÁNDEZ, Daniel (mn - Delegat de la DABL)
  3. DONATE ALCOBER, Gabriel
  4. HIDALGO DURÁN, Andrea
  5. MAÑÉ VERDÚ, Laia
  6. MARTÍNEZ JIMÉNEZ, Juan
  7. MIGUEL ICARAN, Maria
  8. PADILLA ROMERO, Sara Stephannie
  9. RODRÍGUEZ FAGÚNDEZ, Elisabeth
  10. VALLE GONZÁLEZ, Alejandro

Personal d'Administració i Serveis (PAS)

  1. CALERO GALOVART, Montserrat (mn - Cap UTG)
  2. MARTÍNEZ SANJUAN, José Manuel
  3. MILLAN FERNANDEZ, Juan Antonio
  4. ROMANI HERRERA, María del Mar

Personal Docent i Investigador doctor amb vinculació permanent (PDI-A)

  1. AGUADO CHAO, Juan Carlos (mn - Subdirector Cap d'Estudis)
  2. AGUSTI TORRA, Anna (mn - Secretària Acadèmica) (secretària)
  3. ALONSO ZÁRATE, Luis (mn - Director) (president)
  4. BALL, Simeon Michael (mn - Representant MAT)
  5. CASANELLA ALONSO, Ramon (mn - Representant EEL)
  6. GARCÍA VIZCAÍNO, David (mn - Subdirector de Promoció d'Estudis i Nou Estudiantat)
  7. GÓMEZ MONTENEGRO, Carles (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria Telemàtica)
  8. GONZÁLEZ CINCA, Rircard (mn - Coordinador del Master's degree in Aerospace Science and Technology (MAST))
  9. HERNÁNDEZ MARCO, Jordi (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria de Sistemes de Telecomunicació)
  10. MELLIBOVSKY ELSTEIN, Fernando Pablo (mn - Subdirector d'Organització i Planificació)
  11. RIBAS PRATS, Francesca  (mn - Representant FIS)
  12. RINCON RIVERA, David (mn - Subdirector Cap d'Estudis de Màsters i responsable de Qualitat)
  13. ROBERT SANXIS, Francesc J.  (mn - Subdirector de Laboratoris i Infraestructures)
  14. RODRÍGUEZ GÓMEZ, Alejandro (mn - Representant TSC)
  15. ROJAS GREGORIO, Jose Ignacio (mn - Coordinador del Grau en Enginyeria de Sistemes Aeroespacials)
  16. VALERO GARCÍA, Miguel (mn - Representant AC)
  17. VIDAL FERRÉ, Rafael (mn - Representant ENTEL)
  18. ZOLA, Enrica (mn - Subdirectora de Relacions Externes i Recerca)
  19. ALCOBER SEGURA, Jesús Ángel
  20. ALVAREZ LACALLE, Enrique
  21. BOZA ROCHO, Santiago
  22. CERVELLÓ PASTOR, Cristina
  23. COLLADO GÓMEZ, Juan Carlos
  24. FERNANDEZ ALARCON, Vicenç
  25. GASULLA FORNER, Manel
  26. GELONCH BOSCH, Antonio José
  27. GONZALEZ ARBESU, José Maria
  28. HERRANZ SOTOCA, Javier
  29. LOPEZ AGUILERA, María Elena
  30. MELLADO GONZÁLEZ Juan Pedro
  31. MESEGUER PALLARES, Roque
  32. PÉREZ MANSILLA, Sonia
  33. PINO GONZÁLEZ, David
  34. QUILEZ FIGUEROLA, Marcos
  35. TORRES GIL, Santiago
  36. VILLARDI DE MONTLAUR, Adeline de
  37. YUFERA GOMEZ, José Manuel

    Personal Docent i Investigador no inclòs a l'apartat anterior (PDI-B)

    1. LOPEZ BERBEL, Francisco (mn - representant EGE)
    2. RUBIO LÓPEZ, Joana (mn - representant OE)
    3. CASALS IBAÑEZ, Lluís
    4. CASTAN PONZ, Jose Antonio
    5. OLLER ARCAS, Antonio
    6. REBASSA MANSERGAS, Alberto

    Llistat de sessions

      Títol   Data de la sessió   Lloc de la convocatòria   Hora d'inici   Estat
      Junta d'Escola JE20-04 - Sessió ordinària   04/11/2020   Reunió a distància   11:00   Convocada
      Junta d'Escola JE20-03 - Sessió ordinària   29/07/2020   Reunió a distància   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE20-02 - Sessió ordinària   27/05/2020   Reunió a distància   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE20-01 - Sessió extraordinària   23/01/2020   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   11:00   Tancada
      Junta d'Escola JE19-03 - Sessió ordinària   12/12/2019   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   10:30   Tancada
      Junta d'Escola JE19-02 - Sessió ordinària   24/07/2019   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE19-01 - Sessió ordinària   08/05/2019   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE18-02 - Sessió ordinària   17/12/2018   C4-001 (sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE18-01 - Sessió ordinària   31/05/2018   C4-001 (Sala d'actes de l'EETAC)   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE17-04 - Sessió ordinària   13/12/2017   Sala de Graus de l'ESAB   11:30   Tancada
      Junta d'Escola JE17-03 - Sessió ordinària   11/10/2017   D7-004G   11:00   Tancada
      Junta d'Escola JE17-02 - Sessió ordinària   19/07/2017   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   11:00   Tancada
      Junta d'Escola JE17-01 - Sessió ordinària   17/03/2017   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE16-05 - Sessió ordinària   18/11/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   10:00   Tancada
      Junta d'Escola JE16-04 - Sessió ordinària   21/07/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   11:00   Tancada
      Junta d'Escola JE16-03 - Sessió extraordinària   25/05/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   13:00   Tancada
      Junta d'Escola JE16-02 - Sessió extraordinària   30/03/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   12:00   Tancada
      Junta d'Escola JE16-01 - Sessió ordinària   16/03/2016   C4 - Sala 001 (Sala d'Actes EETAC)   12:00   Tancada